Centrum Nurkowe
DIVING EXTREME

Adam Wysoczański

tel. kom. 0 501 622 545
ul. Suchy Las 23
Warszawa

e-mail: info@divingextreme.pl

KDP/CMAS** (P2)

Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie w zakresie średnich głębokości (do 20 metrów) z płetwonurkiem KDP/CMAS** oraz bezpieczne nurkowanie w parze z płetwonurkiem o wyższych kwalifikacjach (do 30 metrów) i w grupie z instruktorem w zakresie dużych głębokości (do 40 metrów).

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, które obejmują 22 godziny wykładów oraz 15 nurkowań na wodach otwartych.


Wymagania

Uczestnik kursu Płetwonurek KDP/CMAS** powinien mieć ukończone 16 lat oraz posiadać 20 udokumentowanych nurkowań (poza nurkowaniami kursu podstawowego) wykonanych wspólnie z Instruktorem Płetwonurkowania bądź Płetwonurkiem KDP/CMAS*** w tym, co najmniej 10 nurkowań na głębokości od 10 do 20 metrów.


Co po kursie?

Po ukończeniu kursu istnieją różne możliwości doskonalenia nabytych umiejętności, a wśród nich kurs Płetwonurek KDP/CMAS***, Płetwonurek nitroksowy, kursy specjalizacyjne rozwijające interesujące kursanta zagadnienia i umiejętności takie jak nurkowanie w suchym skafandrze, nurkowanie pod lodem etc.