Centrum Nurkowe
DIVING EXTREME

Adam Wysoczański

tel. kom. 0 501 622 545
ul. Suchy Las 23
Warszawa

e-mail: info@divingextreme.pl

KDP/CMAS* (P1)

Uczestnik kursu podstawowego zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne użytkowanie sprzętu nurkowego na małych głębokościach oraz bezpieczne nurkowanie z instruktorem (do głębokości 20 metrów) lub płetwonurkiem o wyższych kwalifikacjach (do głębokości 10 lub 20 metrów w zależności od stopnia partnera nurkowania).

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, które obejmują 16 godzin wykładów oraz 10 nurkowań na wodach otwartych bądź 2 nurkowania w basenie i 8 nurkowań w wodzie otwartej.


Wymagania

Uczestnik kursu podstawowego Płetwonurek KDP/CMAS* powinien mieć ukończone 14 lat oraz umieć pływać.


Co po kursie?

Kurs podstawowy Płetwonurek KDP/CMAS* to zazwyczaj dopiero początek Twojej przygody z nurkowaniem. Po ukończeniu kursu istnieje możliwość doskonalenia nabytych umiejętności na kursie Płetwonurek KDP/CMAS**, kursie Płetwonurek nitroksowy, jak również na kursach specjalistycznych nurkowanie w suchym skafandrze i nurkowanie pod lodem. Istnieje również możliwość nurkowania rekreacyjnego - oglądania podwodnego życia w Polsce, Egipcie, Chorwacji bądź bardziej egzotycznych rejonach świata.